صفحه اول درباره ما اخبار اقتصادی  آموزشی گالری ناریان در جهان یاد یاران تماس با ما  نقشه سایت
 

 

 لیست پیشنهادات و انتقادات

فرستنده:علي _درست كار
شنبه 03 مرداد 1394


 هرگز دستان نیازمندی را که به سویت دراز شده اند ، منتظر مگذار ... آن دستها ... خوبی ها را به تو ارزانی می کنند !

فرستنده:محمود رزاقی
شنبه 03 مرداد 1394


 الهی! در شگفتم از آنکه کوه را می شکافد تا به معدن جواهر دست یابد، ولی خویش را نمی کاود تا به مخزن حقائق برسد سپاس خدایی را که بسیار مهربان و بسیار بخشاینده و نزدیکترین کس به من حتی از خودم است خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن، تا درهایی را که بسویم می گشایی، ندانسته نبندم، و درهایی که به رویم میبندی، به اصرار نگشایم.

فرستنده:همشهري
شنبه 03 مرداد 1394


 السلام عليك يا ابا عبدالله الحسين تعزيه گروه مخلص تعزيه طالقان اطلاعيه عاشوراي قديم 94 تعزيه عاشوراي قديم توسط گروه : استاد حاج محمد مهراني طالقاني مكان : استان البرز ، شهرستان طالقان روستاي مهران : زمان 1394/05/09 ساعت 14

فرستنده:سلمان صابری
جمعه 02 مرداد 1394


 باسلام خدمت مدیران و دست اندرکاران سایت ناریان درمطالب و موضوعات و کلمات وجملاتی که دوستان و عزیزان و همدهیان گرامی ارسال میکنند و درج میکنند محل امتیاز دهی را کم دارد تا ضمن ارزیابی نیازمخاطب ارسال کنندگان مطالب هم بانیاز مخاطب آشنا شود و سطح مطالب هم مشخص شود. باتشکر

پاسخ: شنبه 03 مرداد 1394


 سلام آقا سلمان عزیز با ساختار فعلی جایی برای امتیاز دهی به مطالب وجود ندارد و لی در قسمت گالری تصاویر این امکان تعبیه شده , ضمن تشکر از پیشنهاد مفیدتان , از دوستان و همکاران عزیز فنی درخواست داریم مورد را بررسی نموده و در صورت امکان این امکان فراهم گردد.

فرستنده:ناریانی
دوشنبه 29 تير 1394


 با سلام و تشکر از زحمات شما انتظار داشتم بعد از بارش ها و سیل دیشب ناریان و پس از گذشت حدود ده ساعت، خبری بر روی سایت درج می شد.

پاسخ: شنبه 03 مرداد 1394


 سلام انتظارتان کاملا بجا بود , به دلیل عدم دسترسی به اینترنت این قصور انجام شد و از این بابت عذرخواهی ما را پذیرا باشید.

فرستنده:علي _درست كار
پنجشنبه 25 تير 1394


 از همه غم انگیز‌تر زمانی ست کسی که دوستش داری ﻫﯿﭻ ﺗﻼﺷﯽ ﺑﺮﺍی ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﻧمی‌کند …

فرستنده:کاظمی
چهارشنبه 24 تير 1394


 گاندی خطاب به همسرش: خوبِ من ، هنر در فاصله هاست ؛ زیاد نزدیک به هم می سوزیم، و زیاد دور از هم ، یخ می زنیم . تو نباید آنکسی باشی که من میخواهم، و من نباید آنکسی باشم که تو میخواهی. کسی که تو از من می خواهی بسازی، یا کمبودهایت هستند یا آرزوهایت. من باید بهترین خودم باشم برای تو. و تو باید بهترین خودت باشی برای من . خوبِ من ، هنرٍِِ عشق در پیوند تفاوت هاست، و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها . زندگی ست دیگر... همیشه که همه رنگ‌هایش جور نیست؛ همه سازهایش کوک نیست. باید یاد گرفت با هر سازش رقصید؛ حتی با ناکوک ترین ناکوکش. اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن؛ حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد؛ به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند. به این سالها که به سرعت برق گذشتند؛ به جوانی که رفت؛ میانسالی که می رود. حواست باشد به کوتاهی زندگی، به زمستانی که رفت؛ بهاری که دارد تمام می شود کم کم، آرام آرام. زندگی به همین آسانی می گذرد. ابرهای آسمان زندگی گاهی می بارد و گاهی هم صاف است. میگذرد، هر جور که باشی ........پس شکر

فرستنده:Zahra saberi
دوشنبه 22 تير 1394


 و انسان با یک کلمه سقوط می کند و با یک کلمه به معراج می رود: کلمه می تواند تو را مشتاق کند مثل "دوستت دارم" تو را ویران کند مثل "از تو بیزارم" تو را تلخ کند مثل "خسته ام" تو را سبز کند مثل "خوشحالم" تو را زیبا کند مثل. "سپاسگزارم" تو را سست کند مثل. "نمی توانم" تو را پیش ببرد مثل. "ایمان دارم" تو را خاموش کند مثل. "شانس ندارم" کلمه می تواند تو را آغاز کند مثل: از همین لحظه شروع میکنم، ازهمین نقطه تغییر میکنم، ازهمین دم یک طرح نو میزنم، می توانم.. می خواهم.. می شود... (سافار،روانشناس بزرگ ایتالیایی)

فرستنده:معصومه صابری
دوشنبه 22 تير 1394


 می اندیشم که خم و راست شدن "ادیسون" در آزمایشگاهش وقتی که می خواست لامپ برق را اختراع کند، زیباترین نماز ها بود؛ تصور می کنم که "مادام کوری" که بهترین سوخت هسته ای (رادیم) را کشف کرد، وقتی از صبح تا شب آنچنان غرق تحقیق بود که لب به هیچ خوراکی نمیزد با شکوه ترین روزه ها را گرفت؛ می نگرم که "گراهام بل" و همکارش "واتسون" فاصله دو اتاق طبقهٔ بالا و پایین را می رفتند و می آمدند تا تلفن اختراع شد، بهترین هرولهٔ حج شکل گرفت‌؛ می بینم که "خیام" با تبدیل ریاضیات از خطوط و اشکال به إعداد و محاسبات منزه ترین خمس و زکات را در طول 90 سال پرداخت کرده؛ می اندیشم تصور می کنم می نگرم می بینم عدالت خداوند این نیست که اینان را درآتش بسوزاند ولی کسانی که حق میخورند ولی حج میروند، کسانی که اختلاس میکنند ولی خمس وزکات میپردازن، و کسانی که نان دیگران رامیبرند ولی روزه میگرند به بهشت روند !! "حتما معنی عدالت این نیست"

فرستنده:حسین صابری فرزند آقای یوسف صابری کلاک بالا
شنبه 20 تير 1394


 ما سینه زدیم و بی صدا باریدن از هرچه که دم زدیم ... آنها دیدند ما مدعيان صف اول بوديم از آخر مجلس شهدا را چیدند این طور نیست که ناگهان و بدون مقدمه نامه ای از آسمان بفرستند و نام کسی را در فهرست شهدا قرار دهند .نه ! هر چیزی حساب و کتابی دارد. بدینوسیله به اطلاع میرساند مراسم سالگرد شهدا در روز دوشنبه مورخه 22 تیر 94 در مسجد الکریم برگزار میگردد. ومن الله توفیق هیئت امنای مسجد الکریم افرادی بودند مثل من و تو ! از همه چیزشان گذشتند تا به همه چیز رسیدند درست مثل من و تو که همین آرزو را داریم... .

[1 2 3 4 5 6 7 8 9 10]  [< previous]  [Next >]

  © 2006 www.naryan.com | Taleghan, Naryan | SMS: 3000722001892

صفحه اولاخبارآموزشیاقتصادی |گالری |ناریان درجهانیادیارانتماس با مادرباره مانقشه سایت