صفحه اول درباره ما اخبار اقتصادی  آموزشی گالری ناریان در جهان یاد یاران تماس با ما  نقشه سایت
 

 

 لیست پیشنهادات و انتقادات

فرستنده:کاظمی
پنجشنبه 15 مرداد 1394


  ماهى به آب گفتا ، من عاشق تو هستم... از لذت حضورت ، مى را نخورده مستم... آيا تو ميپذيرى ، عشق خدائيم را...؟ تا اين که بر نتابى ، ديگر جدائيم را...؟ آب روان به ماهى ، گفتا که باشد اما... لطفا بده مجالى ، تا صبح روز فردا... بايد که خلوتى با ، افکار خود نمايم... اينجا بمان که فردا ، با پاسخت بيايم... ماهي قبول کرد و ، آب روان گذر کرد... تنها براى يک شب ، از پيش او سفر کرد... وقتى که آمدش باز ، تا اين که گويد آرى... يک حجله ديد و عکسى ، بر آن به يادگارى... خود را ز پيش ماهى ، ديشب که برده بودش... آن شاه ماهى عشق ، بى آب مرده بودش... ناليد و يادش افتاد ، از ماهى آن صدايي... وقتى که گفت با عشق ، ميميرم از جدايى... ای کاش که آب می ماند ، آن شب کنار ماهی... ماهی دلش نمی مرد ، از درد بی وفایی... آری من و شما هم ، مانند آب و ماهی... یک لحظه غفلت از هم ، یعنی همین جدایی...

فرستنده:معصومه صابری
چهارشنبه 14 مرداد 1394


 دانشمندی در بیابان به چوپانی رسید و به او گفت : چرا به جای تحصیل علم , چوپانی می کنی . چوپان در جواب گفت : آنچه خلاصه دانشهاست یاد گرفته ام. دانشمند گفت :خلاصه دانشها چیست ؟ چوپان گفت :پنج چیز است: تا راست تمام نشده دروغ نگویم تامال حلال تمام نشده , حرام نخورم تا از عیب و گناه خود پاک نگردم , عیب مردم نگویم. تا روزیِ خدا تمام نشده ,به در خانه ی دیگری نروم. تا قدم به بهشت نگذاشته ام ,از هوای نفس و شیطان , غافل نباشم دانشمند گفت : حقاً که تمام علوم را دریافته ای , هر کس این پنج خصلت را داشته باشد از آب حقیقت علم و حکمت سیراب شده است?

فرستنده:کاظمی
چهارشنبه 14 مرداد 1394


 در کودکي پاکن هايي ز پاکي داشتيم // يک تراش سرخ لاکي داشتيم // کيفمان چفتي به رنگ زرد داشت// دوشمان از حلقه هايش درد داشت// گرمي دستانمان از آه بود // برگ دفتر هايمان از کاه بود // تا درون نيمکت جا مي شديم// ما پر از تصميم کبري ميشيديم // با وجود سوز وسرماي شديد // ريز علي پيراهنش را ميدريد // کاش ميشد باز کوچک ميشديم///

فرستنده:سید سعدی
دوشنبه 12 مرداد 1394


 هر آن چه كه خداوند بزرگ مقدر مي فرمايد، هيچ بنده اي را توان تفسير آن نيست و بر آن چه كه حكمت متعاليه اش تعلق مي گيرد، هيچ كس را جرأت تعبير و تعديل نمي باشد لذا بر آن چه كه مي دهد شاكريم و بر نداده هايش صبر مي كنيم. دست طبیعت، بهار زندگی ما را به برگ ریزان خزان بدل کرد و گل سر سبد زندگی ما را با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلی فرستاد. اما تحمل اين مصيبت با شركت شما دوستان و همراهان و همه ناریانی های عزیز كه در مراسم تشييع، خاك سپاري، سوم و هفتم مادر عزیزمان كه همگام و التيام بخش بوديد و در اين محفل تلخ مصيبت، بار از دوش همگي ما برداشتيد، قلب هاي مهربانتان را بر روي اندوهمان گشوديد و سبكبارمان كرديد، سپاسگزاري می کنیم ، باشد بر خوان شادي هاي همگي شما پاسخگوي خوبي باشيم.

فرستنده:کاظمی
شنبه 03 مرداد 1394


 انشای یک دانش آموز، در مورد "پول حلال" نان حلال خیلی خیلی خوب است. من نان حلال را خیلی دوست دارم. ما باید همیشه دنبال نان حلال باشیم، مثل آقا تقی. آقاتقی یک ماست‌بندی دارد.او همیشه پولِ آبِ مغازه را سر وقت می‌دهد تا آبی که در شیرها می‌ریزد، حلال باشد. آقا تقی می‌گوید: آدم باید یک لقمه نان حلال به زن و بچه‌اش بدهد تا فردا که سرش را گذاشت روی زمین و عمرش تمام شد، پشت سرش بد و بیراه نباشد . دایی من کارمند یک شرکت است. او می‌گوید: تا مطمئن نشوم که ارباب رجوع از ته دل راضی شده، از او رشوه نمی‌گیرم. آدم باید دنبال نان حلال باشد. دایی‌ام می‌گوید: من ارباب رجوع را مجبور می‌کنم قسم بخورد که راضی است و بعد رشوه می‌گیرم! داییم می‌گوید : تا پول آدم حلال نباشد، برکت نمی‌کند. پول حرام بی‌برکت است. ولی پدرم یک معلم است و من فکر می‌کنم پولش حرام است؛ چون هیچ‌وقت برکت ندارد و همیشه وسط برج کم می‌آورد. تازه یارانه‌ها را خرج می‌کند و پول آب و برق و گاز را نداریم که بدهیم. ماه قبل، برق ما را قطع کردند، چون پولش را نداده بودیم. دیشب می‌خواستم به پدرم بگویم:کاش دنبال یک لقمه نان حلال بودی!!!!!

فرستنده:علي _درست كار
شنبه 03 مرداد 1394


 واسه رد شدن از سیم خاردارها نیاز به یه نفر داشتن تا روی سیم خاردارها بخوابه و بقیه از روش رد بشن. داوطلب زیاد بود ... قرعه انداختند. افتاد بنام یه جوون. همه اعتراض کردند الا یه پیرمرد! گفت: " چیکار دارید! بنامش افتاده دیگه! " بچه ها از پیرمرد بدشون اومد. دوباره قرعه انداختند بازم افتاد بنام همون جوون . جوون بلافاصله خودش رو به صورت انداخت رو سیم خاردار. بچه ها با بی میلی و اجبار شروع کردن به رد شدن از روی بدن جوون. همه رفتن الا پیرمرد. گفتند: " بیا! " گفت " نه! شما برید! من باید وایسم بدن پسرم رو ببرم برای مادرش! مادرش منتظره!

فرستنده:علي _درست كار
شنبه 03 مرداد 1394


 هرگز دستان نیازمندی را که به سویت دراز شده اند ، منتظر مگذار ... آن دستها ... خوبی ها را به تو ارزانی می کنند !

فرستنده:محمود رزاقی
شنبه 03 مرداد 1394


 الهی! در شگفتم از آنکه کوه را می شکافد تا به معدن جواهر دست یابد، ولی خویش را نمی کاود تا به مخزن حقائق برسد سپاس خدایی را که بسیار مهربان و بسیار بخشاینده و نزدیکترین کس به من حتی از خودم است خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن، تا درهایی را که بسویم می گشایی، ندانسته نبندم، و درهایی که به رویم میبندی، به اصرار نگشایم.

فرستنده:همشهري
شنبه 03 مرداد 1394


 السلام عليك يا ابا عبدالله الحسين تعزيه گروه مخلص تعزيه طالقان اطلاعيه عاشوراي قديم 94 تعزيه عاشوراي قديم توسط گروه : استاد حاج محمد مهراني طالقاني مكان : استان البرز ، شهرستان طالقان روستاي مهران : زمان 1394/05/09 ساعت 14

فرستنده:سلمان صابری
جمعه 02 مرداد 1394


 باسلام خدمت مدیران و دست اندرکاران سایت ناریان درمطالب و موضوعات و کلمات وجملاتی که دوستان و عزیزان و همدهیان گرامی ارسال میکنند و درج میکنند محل امتیاز دهی را کم دارد تا ضمن ارزیابی نیازمخاطب ارسال کنندگان مطالب هم بانیاز مخاطب آشنا شود و سطح مطالب هم مشخص شود. باتشکر

پاسخ: شنبه 03 مرداد 1394


 سلام آقا سلمان عزیز با ساختار فعلی جایی برای امتیاز دهی به مطالب وجود ندارد و لی در قسمت گالری تصاویر این امکان تعبیه شده , ضمن تشکر از پیشنهاد مفیدتان , از دوستان و همکاران عزیز فنی درخواست داریم مورد را بررسی نموده و در صورت امکان این امکان فراهم گردد.

[1 2 3 4 5 6 7 8 9 10]  [< previous]  [Next >]

  © 2006 www.naryan.com | Taleghan, Naryan | SMS: 3000722001892

صفحه اولاخبارآموزشیاقتصادی |گالری |ناریان درجهانیادیارانتماس با مادرباره مانقشه سایت