صفحه اول درباره ما اخبار اقتصادی  آموزشی گالری ناریان در جهان یاد یاران تماس با ما  نقشه سایت
 

  بازگشت
 

 موضوع: درگذشت مرحومه حاجیه خانم ماه گل (مهبانو) رزاقی مادر شهید سبحان صابری  تاریخ:  1393/08/28

همه از خداییم وبسوی خدا میرویم.

بانهایت تاسف درگذشت مرحومه حاجیه خانم ماه گل (مهبانو) رزاقی مادرشهید سبحان صابری را به اطلاع میرسانیم.

مراسم تشییع جنازه روز پنجشنبه ساعت9صبح ازمقابل مسجد جوادالائمه بسوی بهشت زهرا قطعه 56 ومراسم سوم وهفتم روزشنبه اول آذر93 از ساعت 14:30 تا 16 در مسجد جوادالائمه واقع درسیزده متری حاجیان برگزار میگردد.

حضور شما عزيزان تسلی دل بازماندگان خواهد بود

نظرات , دیدگاه ها  و پیامهای شما در خصوص مطلب بالا :
فرستنده: عبدالله رزاقی- کرج  پنجشنبه 06 آذر 1393
 مشیت الهی بـر ایـن حقیقت تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت درگذشت مادر مهربان و دلسوزتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برای ایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری و اجر جزیل خواهانیم
فرستنده: سید محمود میرغیاثی  دوشنبه 03 آذر 1393
 خبر درگذشت حاجیه خانم رزاقی باعث تاسف و تاثر فراوان گردید. مصیبت وارده را به برادران عزیز آقا شمس ا...، آقا ولی ا...، آقا نصر ا.. و خواهر محترمه تسلیت عرض می نمایم. امید است خداوند روح ایشان را با فرزند شهیدش محشور گرداند.
فرستنده: s z  دوشنبه 03 آذر 1393
 خداوند روحش را شاد بگرداند
فرستنده: رهپويان شهدا  يکشنبه 02 آذر 1393
 *بسم‌الله الرحمن الرحيم* *انا لله و انا اليه راجعون* با نهايت تأسف و تأثر خبر درگذشت والده سبحان صابري از قهرمانان حماسه‌ساز دوران دفاع مقدس را دريافت نمودم. بي‌شك مردان سلحشور و غيرتمندي كه در راه آزادي و سربلندي ميهن اسلامي جان‌نثاري نمودند در دامان پاك همچون اين مادر صبور، پرهيزگار و فداكار پرورش يافتند كه با الهام از بزرگ بانوي عالم هستي حضرت فاطمه زهرا (س) فرزندان خود را در پرتو احكام و معارف نوراني قرآن كريم و عشق و ارادت به ساحت مقدس اهل بيت عصمت و طهارت به ويژه سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و حماسه تأثيرگذار و بي‌بديل عاشورا تربيت نمودند. درگذشت اين بانوي بزرگوار را به خانواده شهداو خانواده محترم صابري و رزاقي تسليت عرض مي‌نمايم و از درگاه ايزد متعال براي آن فقيده حشر با خانم حضرت زهرا و فرزندان گرانقدرش با امام حسين (ع) و براي اندگان محترم صبر و اجر مسألت دارم.
فرستنده: سید ضیاء فخر حسیتی  شنبه 01 آذر 1393
  خانواده محترم ومعزای صابری و برادر ارجمندم جناب آقای ولی الله صابری درگذشت مادر گرامیتان حاجیه خانم مه بانو رزاقی (ام الشهید)را به شما تسلیت و تعزیت عرض می نمایم امیدوارم همراه فرزند برومندش با اولیاءالله محشور گردد خداوند متعال به شما و بازماندگان صبر جمیل و سلامتی عنایت فرماید
فرستنده: حسن رزاقی ن  شنبه 01 آذر 1393
  کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام خانواده محترم صابری ضایعه درگذشت مادر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهراء محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید
فرستنده: محمد رزاقی ازجوار کریمه اهلبیت حضرت فاطمه معصوصومه سلام الله علیها  پنجشنبه 29 آبان 1393
 رحلت مادر بزرگوار شهید والا مقام سبحان (اسدالله ) صابری راخدمت فرزندان گرامی آن مرحومه و تنها اخوی ایشان تسلیت و تعزیت عرض مینمایم 0 چند سالی که درتهران بودیم بواسطه رفاقت صمیمی که بافرندان عزیز ایشان داشتیم این عزیز سفر کرده مثل فرزندان خویش از ما پذیرایی میکرد و بجاست از پدر شهید مرحوم حاج شکرالله نیز یاد کرده باشیم انسانی وارسته متخلق و شوخ طبع که زبانزد بوده اند. روحشان شاد و انشاالله متنعم خواهند بود به نعم الهی درجوار شهدای کربلا.السلام علی جمیع عبادالله الصالحین.
فرستنده: یعقوب صابری  چهارشنبه 28 آبان 1393
 خانواده محترم صابری درگذشت مادر گرامیتان را به شما تسلیت عرض نموده و روحش شاد ویاد خود وشهیدش گرامی و بهشت جایگاهشان باد.صبر را برایتان ومغفرت رابرای ان مرحومه از خداوند مسئلت داریم.
فرستنده: صابری  چهارشنبه 28 آبان 1393
 به فرزندان آن مرحومه تسلیت عرض می کنم از خداوند متعال خواستارم که با فرزند شهیدش مشهور گردد. انشاا....
فرستنده: صابری  چهارشنبه 28 آبان 1393
  درگذشت مادر شهید سبحان صابری را تسلیت می گویم روحش شاد و یادش گرامی

شما هم میتوانید دیدگاه ها , نظرات  و پیامهای خود را درخصوص مطلب بالا , از طریق فرم زیر ارسال نمایید :

  * نام فرستنده : 
پست الکترونیکی :
* متن پیام:
 
  © 2006 www.naryan.com | Taleghan, Naryan | SMS: 3000722001892

صفحه اولاخبارآموزشیاقتصادی |گالری |ناریان درجهانیادیارانتماس با مادرباره مانقشه سایت